Veterinerlik uygulamaları ve klinikler için çözümler

Sizler hastalarınıza sessizce bakarken, biz de sizlere iyi bir şekilde bakıyoruz. En iyi aydınlatma tercihi bir veteriner tesisinin günlük operasyonlarında çok önemli bir bileşendir.

Mükemmel LED Aydınlatma

Veterinerlik bilimi, insan gözüne ve görsel performansına büyük talepler getirir. Doğru aydınlatma, odaklanmış işleri, düşük gölgeleri ve düşük ısı üretimini destekler.

İyi tedavi her zaman önce iyi bir teşhis ile yapılır. İnsan tıbbında olduğu gibi veteriner hekimliği de tedavi, muayene ve cerrahi operasyonlar için mükemmel aydınlatma gerektirir. İyi ışık konsantrasyonun artmasını ve göz yorgunluğunun azalmasını sağlar.

veteriner aydınlatma

Her oda için gün ışığı.

Homojen düşük gölgeli oda aydınlatması, oda algısını olumlu yönde etkiler ve rahatlatıcı bir etki yaratır. Profesyonel olarak planlanmış aydınlatma, küçük veya sığ odaların optik olarak daha büyük görünmesini sağlar.

Müşterilerimizin taleplerine özel uyarlanmış eksiksiz çözümler sunuyoruz. Derungs muayene ve tedavi armatürleri operasyonel esneklik, yüksek enerji verimliliği ve benzersiz bir tasarım sunar. Son teknoloji ürünü ışık teknolojisi, ideal muayene koşullarını garanti eder. Aydınlatma, ışık rengi ve aydınlatma armatürlerinin rengini oluşturma, geçerli koşullara ayrı ayrı uyarlanabilir.

veteriner aydınlatma

Derungs Veteriner Aydınlatma Çözüm Uygulamaları

Derungs veteriner aydınlatma uygulamalarında Dünya çapında en çok tercih edilen aydınlatma ürünüdür. Sağladığı yüksek enerji performansı ve düşük enerji tüketimi ile kullanıcılarından oldukça olumlu geri dönüşler almaktadır. Kendini kendini strelize etme özelliğine sahip ürünleri ile sağlık kuruluşlarında güvenilir bir şekilde kullanılmaktadır.

medikal aydınlatma katalog