Endüstriyel Tesisler İçin Optimum Aydınlatma Teknolojisi

Yalnızca makinede değil, aynı zamanda bina içinde de optimum üretkenliğin mümkün olmasını sağlamak için, zorlu koşullar altında uzun yıllar boyunca kanıtlanmış bir sicile sahip, denenmiş ve test edilmiş TAUREO sürekli sıralı sistemi ve ACANEO yüksek bölmeleri sunabiliriz. . CONVEO ile endüstriyel aydınlatma armatürlerinde pazar lideri olan Waldmann, endüstriyel tesislerin üretim, depo ve sevkiyat alanlarında üretken çalışmaların yapılmasını sağlamak için artık tümüyle yeni bir standart belirlemektedir. En ince ayrıntısına kadar sofistike olan sürekli sıra sistemi, basit, hızlı planlamayı garanti eder ve son derece karmaşık projelerin bile her zaman ekonomiye odaklanarak uygun maliyetli bir şekilde teslim edilmesini sağlar – yeni binalarda ve yenileme projelerinde. Tipik olarak Waldmann ile ilişkilendirilen tüm avantajlarla.

Bu sektör için pazar liderinden bir endüstriyel aydınlatma sistemi. ConVEO, Swabian zekasıyla, profesyonel işlemler için ihtiyacınız olan her şeyi bir planlamacı, bir kurulum elektrikçisi veya bir sahip / operatör olarak birleştirir: Son derece basit, sezgisel kurulum. Güvenli konumlandırma. İdeal ışık çıkışı. Üst düzey bakım kolaylığı. CONVEO ile herhangi bir binada optimum performans ve üretkenlik için doğru koşulları elde edebilirsiniz.

Zeka

Doğru zamanda doğru miktarda doğru ışık.
Her türlü aktivite için her zaman doğru aydınlatma seviyesi – acil durumlarda da. Sensörleri entegre etme kapsamına sahip akıllı bir ışık yönetim sistemi ile birlikte kullanılan sonsuz değişken karartma işlevi (DALI), enerji tasarrufu için ek bir yoldur.

Yüksek ışık kalitesi

Mükemmel tutarlılıkla birleştirilmiş mükemmel izleme konforu.
Özel olarak geliştirilmiş lensler ve ışık akısı sınıfları, çok çeşitli farklı iç mekan ayarlarında açık ve koyu bölgeler olmadan optimum aydınlatma sağlar. Hatasız çalışma ve yüksek görüntüleme konforu için.

Montaj

Yerleşik güvenlik ile aletsiz, sezgisel kurulum.
Endüstriyel binalara aydınlatma kurmak hiç bu kadar hızlı ve kolay olmamıştı. CONVEO, kurulum kolaylığını başka bir seviyeye taşıyan bir tak ve çalıştır sistemidir. Tüm bileşenler fişe takılır ve anında topraklama, otomatik zorunlu temas ile sağlanır.

Planlama

Nihai esnekliğe odaklanan optimum planlama yeteneği.
Açık, ancak korumalı bara profili, cihaz taşıyıcılarının değişken aralıklarına izin verir ve çoklu çıkışlar, ışın açıları ve renk sıcaklıkları mevcuttur. Geniş bir aksesuar portföyüyle bir araya gelen bu faktörler, neredeyse sonsuz sayıda planlama seçeneği sunar.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik ve CO2 emisyonlarının azaltılması, optimum sürekli sıra aydınlatma çözümünde birleştirildi.
Hizmet ömrü açısından CONVEO’nun gerçekten saklayacak hiçbir şeyi yoktur. Özenle seçilmiş, dayanıklı malzemeler bakım gerektirmeyen bir sistem sağlar ve en son LED teknolojisi CO2 emisyonlarında büyük tasarruf sağlar.

Uygulama

Sürekli sıra aydınlatma sistemi – sayısız uygulama seçeneği.
İster üretim, ister depo veya lojistik bina olsun, ister üretim şirketi ister depolama sağlayıcısı olsun, temiz ve kuru veya tozlu ve nemli. 15 metreye kadar aydınlatma noktası yüksekliği ve IP54’e kadar her zaman doğru aydınlatma çözümü.

Maliyet etkinliği

Tüm gereksinimleri karşılayacak şekilde hassas bir şekilde uyarlanmış optimum fiyat-performans oranı.
Yüksek verimli LED teknolojisi ve mükemmel bir sistem yerleşimi, kısa amortisman süreleri dahil her projeye uyacak şekilde ayrı ayrı uyarlanmış optimum ticari ve teknik çözümler sağlar.

DAHA VERİMLİ BİR ŞEKİLDE AYDINLATMA

CONVEO ile her kurulum durumuna mükemmel şekilde hazırsınız. Akıllı bara profili ve akıllı bağlantı teknolojisi, kesintisiz sıralı sistemin istenen her uzunluğu için optimum işlevi ve mükemmel ışığı garanti eder. Güvenli bir mekanik ve elektrik bağlantısı ve sürekli akım beslemesi için aletsiz olarak birbirine takın. Günümüzde endüstriyel binaların aydınlatması bu kadar hızlı, kolay ve güvenilirdir.